TOP 3 Analiza cen: BTC, ETH, XRP – Ostatni wysiłek dla byków do aktualizacji Spośród 3 najlepszych kryptosów (Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i XRP), która moneta pokaże największy spadek w nadchodzącym spadku?

wizerunek artykułu
Obraz okładki na stronie www.tradingview.com
Niedźwiedzie sentymenty zaczęły pojawiać się wśród niektórych monet w drugiej połowie dnia. Najwyraźniej dotyczyło to głównie monet Bitcoin Cash (BCH) i Bitcoin SV (BSV), które spadły odpowiednio o 0,29% i 0,48%.

Top 10 monet Coinstatsa
Poniżej znajdują się istotne dane dla Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i XRP:
BTC/USD

Bitcoin Profit (BTC) od kilku dni zawiera transakcje w przedziale od 9.100$ do 9.500$. Ani byki ani niedźwiedzie nie kontrolują sytuacji, co potwierdza zeszłotygodniowa zmiana ceny. Kurs głównego krypto spadł w ciągu ostatnich 7 dni o 0,76%.

BTC/USD Chart by TradingView

Patrząc na wykres dzienny, obserwuje się obniżenie wysokości, co potwierdza zmniejszający się wolumen handlu. Oznacza to, że szanse na retest pomiędzy obszarem 8.900-9.000$ są dość duże. Wznosząca się linia na wykresie służy jako tzw. magnes dla wiodącego krypto. Odpowiednio, inwestorzy mogą spodziewać się spadku w kierunku znaku 8.900$ w ciągu najbliższych dni.

W czasie prasy, Bitcoin handlował na poziomie 9.337 dolarów.

ETH/USD

Ethereum (ETH) wykazuje lepszą dynamikę cen od wczoraj, jednak wiodący altcoin stracił 2,31% od zeszłej niedzieli.

Wykres ETH/USD według TradingView

Patrząc na dzienne ramy czasowe, Ethereum (ETH) odbiło się od lokalnego poziomu wsparcia w wysokości 225 dolarów. Obecnie altcoin handluje na boki bez żadnych sygnałów w górę lub w dół. Jest zbyt wcześnie, aby rozważyć korektę, ponieważ wolumen handlu nie jest tak niski, co oznacza, że zainteresowanie kupujących jest na tym poziomie. Podsumowując, handel w żółtym przedziale od 225$ do 230$ jest najbardziej prawdopodobną opcją cenową.

W czasie prasy, Ethereum był handel na 229,36 dolarów.

XRP/USD

XRP jest największym przegranym od zeszłego tygodnia. Cena monety spadła o 2,56%, podczas gdy od wczoraj tempo wzrostu wynosiło 0,30%.

Wykres XRP/USD autorstwa TradingView
XRP wygląda bardziej niedźwiedzio niż Bitcoin (BTC) czy Ethereum (ETH). Wolumen handlu nadal spada i nie ma nabywców, którzy mogliby odkupić monetę od jej obecnego poziomu. W tym konkretnym przypadku, nasz wcześniejszy scenariusz spadku do 0,18$ pozostaje aktualny. Jeśli sprzedający go przełamią, to wzrost (od połowy marca 2020 r.) zakończy się.

W czasie prasy XRP był notowany na poziomie 0,1873 USD.